טיפים ומאמרים

טיפים לאמהות – גלריית מומחיות

נועה ספויילר

נועה ספיילר

פיזיותרפיסטית המתמחה בבעיות אורטופדיות ופציעות ספורט. מכון פיזיואקטיב.

ענבל מרקוביץ

ענבל מרקוביץ

מייסדת "מולה- להיות ההורים שאתם באמת"

הדסה לביא

הדסה לביא

מטפלת ברפואה סינית- דיקור, צמחים, מסג', הילינג וקרניו סקראל

יעל וולף

יעל וולף

יועצת הנקה IBCLC , דולה לאחר לידה ויועצת שינה. יזמת מרכז פרפרים בבטן

ענבל זנגלביץ

ענבל זנגלביץ

מדריכת הנקה מוסמכת

רותי תבור

רותי תבור

"הורים וגם ישנים" יועצת שינה בשיטת "לילה טוב"

mali katzav

מלי קצב הנדלמן

קלינאית תקשורת M.A.

רויטל מסגיש

רויטל מסגיש

מעצבת איפור ותסרוקות

שרון ניב

שרון ניב

השקט שאחרי הלידה. דולה פוסט פארטום, מלווה ותומכת לאחר לידה באמהות ומשפחות, מנחת מעגלי אמהות, מרצה בתחומי תקופת ההורות הראשונית.

איך התחילה גלריית המומחיות?

פינת הטיפים החלה מצורך אמיתי של חיפוש מידע מבוסס. מצאתי את עצמי לדוגמא מחפשת טיפים לשמירה על בריאות ילדיי, במאמר אחד היו טיפים מסוימים ובמאמר הבא אחריו טיפים מנוגדים. החלטתי שצריך לעשות סדר בעניין. פניתי לנשות מקצוע שאני מכירה או מעריכה ושידעתי שעל הטיפים שלהן אפשר לסמוך. ביקשתי את עזרתן ומיד נעניתי בהתלהבות רבה.

תוכלו למצוא כאן, בגלריית המומחיות-  את המאמרים המצוינים של הדסה לביא, בכל נושא הבריאות של ילדינו ובחירות תזונתיות, כמובן שתחת כובע המטפלת ברפואה סינית ובמקביל גם כאימא.

בנוסף, טיפים של ענבל מרקוביץ שעוזרת לנו לגלות איך לשפר את האופן שאנחנו מדברים עם הילדים שלנו וכך בעצם לשנות את כל מערך הכוחות בביתנו. טיפים שענבל מיישמת על חמישה (וחצי..) ילדיה.

כמו גם הטיפים ההכרחיים של רותי תבור, יועצת השינה, שכדאי ללמוד ביסודיות וכך לנסות להבטיח שינת לילה מוצלחת גם במצבים של תינוק חדש וכד'. שאגב, גם רותי מיישמת את הטיפים שהעניקה לנו, על התינוק החדש והחמוד שלה.

ונועה ספיילר, שכפיזיותרפיסטית המתמחה בפציעות ספורט, מעניקה לנו טיפים בסיסיים דרך תרגילים עם הדגמות בסרטונים, שהם ממש חובה לכל יולדת לשמירה על גופה לפני ואחרי לידה.

טיפ הבית

מלבד גלריית המומחיות תוכלו למצוא טיפי מערכת. הטיפים האלו מבוססים על ניסיון אישי שהיה חשוב לי להעביר הלאה. לדוגמא מצאתי את עצמי עם הולדת בני, סופרת את הימים אחורה לקראת ברית המילה שלו כאשר במקביל מפלס החרדה שלי עולה ועולה. חיפשתי אחר מידע מדויק שאפשר להיעזר בו, מיותר לציין שבסיום החיפוש הרגשתי עוד יותר אבודה וחרדה מאשר בתחילתו. בטיפים שבמאמר כאן, ריכזתי את כל הידע שלי בתחום, מתוך הניסיון שלי, בתקווה שיועיל לך ולאחרות.

בנוסף כשהקטנטנים שלי גדלו כל פעם מחדש הייתי קצת אבודה, איך מתחילים את  כל עניין האוכל והטעימות. כאן ריכזתי את הצעדים העיקריים שעלייך לעשות על מנת להצליח במשימה.

אם את מאמינה שהידע שיש לך ראוי לשיתוף, מוזמנת לשלוח לי מייל ואשמח לראות איך אפשר להעשיר את הגלריה המיוחדת ואיכותית הזו.